Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Pojištění

Připravte se na nečekané – pojistěte své děti

Naše děti jsou pro nás tím nejcennějším, přesto velká spousta rodičů nemá své děti pojištěné. Je to paradoxní, protože s rostoucími cenami řešíme podpojištění nemovitostí, auta a uzavíráme nové životní pojistky na vyšší částky, ale děti z našeho výčtu vynecháváme. Pojďme se společně podívat, proč nezapomínat na naše potomky.

Jak postupovat při úrazu v zahraničí

Nikdo nechce na dovolené řešit zdravotní problémy, ale dějí se i špatné věci, proto je lepší být připraven. Ošetření v zahraničí může být velmi drahé, proto se rozhodně nevyplatí ušetřit pár stovek za pojištění a raději vybrat kvalitní službu se zárukou plnění. Jak se před cestou připravit, si prozradíme v dnešním článku.

Pojistěte se před dovolenou v zahraničí

Nikdo jistě nepřemýšlí, že se mu na dovolené stane nějaký úraz nebo onemocní. Je ale dobré být připraven na každou variantu, protože i nešťastné náhody se někdy dějí. Zařiďte si před dovolenou cestovní pojištění a buďte připraveni na každou situaci.

Zajímavé tipy k pojištění nemovitosti a domácnosti

V dnešní době plné nenadálých nehod a katastrof je moudré sjednat si pojištění v podstatě na všechno. Především byste měli mít na paměti pojištění těch nejdražších věcí nebo nemovitostí, které vlastníte. Zpravidla se jedná o domácnost, celkovou nemovitost a auto. Dnes se podíváme, jak vybrat správné pojištění a jaký je rozdíl mezi pojištěním domácnosti a nemovitosti.

Jak na výhodné pojištění domácnosti? Pojistit si můžete i další majetek

V případě většiny lidí dnes můžeme téměř s jistotou říci, že mají nějaké pojištění majetku. Ve většině případů je to pojištění nemovitosti. Jestliže jste ale právě nyní v situaci, kdy si chcete pojistit svůj majetek a zvažujete rizika, která mohou váš majetek postihnout, dospějete snadno k tomu, že je vhodné pojistit si také domácnost. Kromě toho ale u majetkového pojištění můžete využít celou řadu dalších možností, jak majetek lze pojistit.