Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Opěrné zdi šetří čas i peníze

Řešíte-li jak zabránit sesuvu půdy na vašem pozemku nebo zkrátka potřebujte postavit opěrnou zeď, zvolte opěrné zdi z betonu. Opěrné, ale i podpěrné betonové zdi mají svůj funkční a také estetický význam. Vytváří výškový předěl a zabraňují sesuvu půdy. Podpěrná zeď ji zadržuje a brání sesuvu a sedání zeminy. S tím vám nabízí kus rovné plochy, která se dá dobře využít. A působí esteticky.

Betonové opěrné zdi mají řadu nesporných výhod. Jsou velmi odolné vůči přírodním a klimatickým vlivům a navíc jsou prakticky bezúdržbové. To ale není vše. K tomu všemu jsou univerzální a plně flexibilní při výstavbě. Jejich životnost je téměř neomezená, stejně tak jako široký rozsah využití. Výstavba je možná bez mechanizace. Jejich konstrukční systémy jsou certifikované. A náklady na takovou betonovou zeď jsou nižší ve srovnání se zdmi tradičními.

Opěrné zdi z betonu šetří čas a peníze. Postavit kvalitní zeď totiž nějakou dobu trvá, vylít ji ale z betonu je poměrně rychlejší záležitost.

Betonovou zeď si můžete vystavět podle své představy. Tento materiál je často využíván designéry, kteří na něm oceňují především jeho tvárnost a jednoduchost. Chcete ho i vy? Kontaktujte Betonit.cz. Ti to s betonem umí. Zkušenosti mají z realizace betonových konstrukcí všech rozměrů a tvarů. Dle architektonického návrhu zvládnou vyhotovit i jakýkoliv betonový plot.

Nebudete litovat. Beton snese všechno. Do betonových opěrných zdí se běžně vkládají elektrické rozvody pro osvětlení, můžete do nich nainstalovat přímo světla samotná a taky hravě uchytit plotové sloupky. U Betonit.cz si navíc můžete být jistí jejich precizně odvedenou prací, spolehlivostí a kvalitou. Své služby rádi poskytnou po celé České republice, kde vám nabídnou své mnohaleté zkušenosti s kvalitními železobetonovými konstrukcemi.

Fotografie