Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Léto se blíží, jaký bazén vybrat?

Všichni už delší dobu netrpělivě vyhlížíme léto. Letos však úplně nejde o čekání na tolik milované slunné období, ale spíše léto bereme jako možný únik od všech současných běsů. Ty ale ne a ne zmizet. Tím, že svět je teď vzhůru nohama, je dobré začít o to více myslet na sebe a své blízké. Na dovolenou v Egyptě to letos také moc nevypadá, proto je třeba si zpříjemnit léto doma v Česku. A proč ne rovnou na své zahradě?

Říká se o nás, že jsme bazénový národ. Něco pravdy na tom asi bude. Chcete-li i vy patřit mezi majitele osvěžující zahradní lázně, již nemusíte déle čekat. Společnost KUBÍČEK-AMIS SPOL. S R.O. je na českém trhu už nějakou tu dobu a právě za tu dobu ví, co přesně každý Čech potřebuje.

Aby koupání nebyla nuda

Značka Desjoyaux představuje kvalitní a doslova léty prověřené bazény. Ne nadarmo drží pozici světové jedničky v zapuštěných bazénech právě tento výrobce. Naše společnost má s Desjoyaux jen ty nejlepší zkušenosti a proto se nebojíme je nabídnout i vám. Nadčasový design zapuštěných bazénů se bude vyjímat na každé zahradě. Buďte originální a povyšte koupání na opravdový zážitek.

Bazény Desjoyaux stavíme na míru každému našemu zákazníkovi zvlášť, čímž zajistíme maximální spokojenost jednotlivce. Bazény na klíč jsou ideálním a rychlým řešením. Kromě výkopových prací pro vás celý bazén zrealizujeme. Jestliže nechcete, aby vám cokoliv uniklo, můžete si zapuštěný bazén Desjoyaux zrealizovat svépomocí společně s naším stavbyvedoucím.

Bazény na klíč Desjoyaux dostupné i v Ostravě

Zapuštěné bazény Ostrava jsou na dosah ruky. Letní parné období je za dveřmi, tak na něj buďte připraveni. Více informací nejen o zapuštěných bazénech Desjoyaux naleznete na našich internetových stránkách - www.bazeny-desjoyaux.com. Těšíme se na vaši návštěvu naší ostravské pobočky.

Fotografie