Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Inspirace na zahradní párty – ve velkém, přesto levně!

Žádné počasí není překážkou k uspořádání báječné venkovní oslavy. Může mrznout, pršet, nebo i urputně pražit slunce. Když na to půjdete chytře, nic vás nezastaví a pro hosty připravíte parádní prostředí. Poté můžete nerušeně slavit až do rána.

Stany jako perfektní základna

Aby vás počasí nevypeklo, schovejte se do stanu. Zahradní párty stany k sobě jednoduše napojíte a vytvoříte prostor i pro velkou skupinu lidí. Klasický nůžkový stan 3 x 3 metry nabízí plochu 9 metrů čtverečných, existují i stany větší s rozměry 6 x 3 metry. Mají odnímatelné bočnice, takže bude jen na vás, jak velký prostor vytvoříte. Na jednu párty se určitě nevyplatí stany kupovat, podívejte se radši, jak funguje pronájem party stanů. Na vaší zahradě může stát i trubkový stan, je stabilnější a nabízí velkorysý prostor.

Gril jako zásadní doplněk

Na žádné venkovní párty nesmí chybět gril. Nechcete se trápit se steaky? Pomůže půjčovna grilů na sele. Práce s velkým grilem je jednoduchá. Kromě selete se dá v pohodě grilovat i kýta. Jak zajistit perfektní chuť? Základem je marináda. Smíchejte olej, grilovací koření, přidejte i chilli papričku, med a pivo. Je to zaručená kombinace, která nikdy nezklame. Ani pronájem grilů není složitý. Za příplatek si lze objednat i mytí grilu, což je o starost méně. 

Zábava ve velkém stylu

Stan ani gril nejsou zárukou perfektní zábavy. Připravte se na hosty a jako pozornost jim dejte welcome drink. Na něm se můžete vyřádit. Nemáte s mícháním drinků zkušenosti? Několik receptů nabízí tento článek. A zábava? Zabodujete s karaoke. Připravte si i hry, skvělá je pantomima či malování obrázků. Jeden host maluje slovo, ostatní musí poznat které. Úspěch slaví i taneční hry. Například s jablkem mezi čely partnerů, s talířem na hlavě, podlézání tyče apod. 

 

Fotografie