Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

3D vizualizace zahrady

3D vizualizace je typ technologie, pomocí které je designér schopen vytvořit trojrozměrný model a následnou prezentaci vytvořeného projektu. U 3D vizualizace zahrady a nebo vizualizace exteriéru můžete díky takovému návrhu dostat přesný vypracovaný projekt, jenž vám zobrazí budoucí vzhled prostředí podle vašich preferencí. Máte možnost jednoduše naplánovat umístění rostlin, stromků, osvětlení nebo zón k odpočinku.

3D vizualizace má zásadní roli v plánování vaší zahrady. Pomáhá nejen klientovi v uspořádání myšlenek a požadavků, ale návrh je také nápomocný designérovi, který má jasnou představu o tom, co bude fyzicky vytvářet. Tím se předejde nedorozuměním při samotné realizaci. K vypracování projektu budete potřebovat pouze rozměry prostředí a svou představivost. Designérovi sdělíte své požadavky, ten je postupně vizualizuje a poté už jen návrh upravujete a vylepšujete k dokonalosti.

3D návrh nádvoří

Velkou výhodou 3D vizualizace je možnost změn před samotnou realizací. Díky trojrozměrnému návrhu můžete předejít potencionálním problémům, které byste si jinak neuvědomili. Díky prezentaci vašich myšlenek máte lepší představivost o výsledku. Nejen že vám technologie ušetří váš čas, ale také finance při špatné volbě (např. rozmístění rostlin).

Jestliže plánujete vystavět zahradu nebo změnit exteriér třeba kolem rodinného domu, 3D vizualizace s vytvořeným projektem je nepostradatelný pomocník. Není nic lepšího, než když vidíte samotný výsledek ještě před jeho realizací. Neváhejte se též pustit do vlastního projektu. Nápomocná vám může být firma 3D vizualizace, která má s projekty velmi bohaté zkušenosti. Pokud se chcete dozvědět vice o nabízených službách této precizní firmy, neváhejte navštívit jejich webové stránky, kde naleznete podrobné informace včetně kontaktu.

Fotografie