Články & návody

Firmy pro Vás

EcoDomy s.r.o. - výstavba zděných pasivních domů přímo na klíč dle požadavků zákazníka.

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

VRBAMONT s.r.o. - suchá výstavba Brno.

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Dřevostavby svépomoci - výroba CNC dřevostaveb, které zvládnete složit svépomocí.

Stavební firma Jan Zima - rekonstrukce bytů Brno a okolí.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

Úklid a čištění garáží rychle a snadno

Úklid garáží patří dnes do běžných nabídek úklidových firem, společně s úklidem sezónním, firemním či kompletním úklidem v domácnosti. Na vše jsou používány zdravotně nezávadné čisticí prostředky, certifikované pro povrchy a plochy. Zaměstnanci úklidové firmy si přinesou vlastní vhodné úklidové prostředky a pomůcky. Garáže se v každodenním provozu zanáší při špatném počasí bahnem a mnoha nečistotami, jako jsou oleje a různé nečekané odpady.

Úklidy je možné domlouvat mimořádně, podle povětrnostní situace, nebo například po havárii. Další možností je pravidelný úklid v pevně stanovených termínech, který zahrne i schodiště a okolí garáží. Jednou za čas je vhodné objednat generální úklid garáže, při kterém se umyjí okna a sklepy.

Na betonové povrchy garáží jsou již uzpůsobeny profesionální čistící stroje, které odstraní velké nečistoty. Díky tomuto zásahu se obnoví vodorovné značení, což má velký vliv na bezpečné parkování. Garáže jsou po úklidu bezpečné pro pěší i pro řidiče. Můžete si také nechat umýt garážová vrata a osvětlení garáží.

Jestliže hledáte pomocníky pro úklid garáží a budov ve městě Brně, obraťte se na naši firmu s důvěrou. Domluvíme s Vámi termíny, které Vám budou nejlépe vyhovovat, vzhledem k provozu garáží. Projdeme spolu, jaké materiály budou naši zaměstnanci uklízet a jakými čisticími prostředky se mají vhodně vybavit. Sjednáme spolu finanční rozpis prací podle jednotlivých položek. V naší nabídce najdete také odsávání vody z garáží, které je vyhledávané v situacích, kdy je havárie vodovodního řádu, nebo při silných sněhových vánicích, kdy sníh odtéká z auta na podlahu garáží. Veškeré naše činnosti jsou prováděny odborně proškolenými pracovníky. Můžete se tak spolehnout, že Vaše garáže budou bezpečné i důkladně uklizené pro Vaše zákazníky.

Fotografie