Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Kvalitní bednění pro monolity

Monolitické konstrukce jsou progresivní stavební konstrukcí s dlouhou životností. Pokud jste se rozhodli využít beton pro svoji stavbu, můžete se spolehnout na jeho trvanlivost, vysokou variabilitu a stálost tvaru. Beton je kompozitní stavební materiál a lze jej použít do různých podob. Mezi jeho přednosti patří malé nároky na údržbu a krátká doba výstavby.

Architekti dnes s oblibou používají beton pro monolitické konstrukce, navrhují z nich bytové komplexy i administrativní budovy. Na stavbě se umístí bednění, ze kterého se vytvoří tvar konstrukce. Na místa namáhaná tahem se vloží výztuže z betonářské oceli a zalijí se betonem. Monolit se používá pro mnoho druhů konstrukcí, stropní konstrukce, stěny i opěrné zdi.

V současnosti je velmi populární možnost, kdy se beton přizná i v interiéru stavby, čímž vznikne originální prvek bydlení. Beton si zachovává své vlastnosti v mnoha prostředích, také například pod vodou. V interiéru se používá na tvorbu nábytku, doplňků a předmětů do koupelen, jakou jsou umyvadla a vany. V exteriérech ho najdeme v zahradách, kde tvoří zídky, schodiště i venkovní nábytek. Beton má také mnoho podob, užívá se nejen klasický, pohledový beton, který je vidět. Je možné jej také upravit broušením, rytím, či jej probarvit, nebo nechat odhalená zrna kameniva, čímž získáte originální prvek.

Jestliže si potřebujete pronajmout stěnové bednění, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Naši zaměstnanci zodpoví všechny Vaše otázky, domluví s Vámi vše potřebné a vytvoří pro Vás časový i finanční plán prací. Pracujeme pouze s kvalitním bedněním, díky čemuž se Váš dům stane trvalou a originální stavbou, padnoucí dobře do svého okolí. Můžete si být jisti, že jej budou užívat ještě další generace a beton se jistě stane Vaším oblíbeným stavebním materiálem.

Fotografie