Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Jak správně vybrat zabezpečení domu

Kamerové zabezpečení domu a jeho přilehlých prostor se pomalu v naší společnosti stává naprosto běžné. Jistě jste již od svých sousedů nebo přátel slyšeli, že si pořídili vlastní zabezpečovací systém, aby se cítili chráněni a nemuseli mít obavy o svůj majetek.

Jaké kamerové zabezpečení domu ale zvolit? Pro laika to může být docela oříšek. Pojďme si tedy osvětlit, co je podstatné. Hlavní funkcí domácího kamerového systému je monitoring domu a okolí, který je dostupný online. Součástí toho pak může být pořizování záznamu a jeho uložení po určité časové období. Takové domácí kamery pak mohou velice dobře posloužit k identifikaci zloděje a zároveň zaznamenávají důležité důkazní materiály.

Pochopitelně na trhu existuje velmi široká nabídka bezpečnostních kamer, které jsou rozličně technicky řešené. Při jejich výběru nezapomínejte, že váš rodinný dům je pravděpodobně jednou z největších investic ve vašem životě a domovní kamerové systémy slouží i jako preventivní bezpečnostní prvek, který chrání váš majetek. Volba vhodných kamer a řešení jejich instalace je trochu složitější, podobně jako samotné rozmístění jednotlivých zařízení. A tak pokud to není zrovna vaše hoby, doporučujeme obrátit se raději na odborníka. Zařídí vám špičkové řešení na míru přesně vašim potřebám. 

Neváhejte a udělejte něco pro bezpečí vás samotných, vaší rodiny, ale i vašeho majetku.

Fotografie