Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Bezpečnost při stavbě a práci na lešení

Každoročně dochází k vážným nehodám, při nichž lidé spadnou z lešení. Nebezpečí hrozí jak lešenářům, kteří lešení staví a následně demontují, tak i řemeslníkům, kteří se na lešení nacházejí například proto, že musí renovovat budovu. Zaměstnavatel je povinen zajistit, aby zaměstnanci mohli bezpečně provádět práce na lešení. Jejich bezpečnost můžete zvýšit například použitím odnímatelného zábradlí nebo postavením lešení v bezpečném pořadí. Pokud to není možné, musíte použít lanový systém ochrany proti pádu.

Zajistěte také bezpečný přístup na lešení. Palubky musí být upevněny tak, aby se nemohly hýbat nebo kývat.

Lešení Praha

Nabízíme komplexní služby v oblasti bezpečnosti práce a služby koordinátora BOZP. Zajišťujeme profesionální a ucelené služby koordinátora BOZP dle zákona č. 309/2006 Sb. a nařízení vlády č. 591/2006 Sb. V našem týmu najdete zkušené koordinátory, kteří poskytují své služby na nejvyšší úrovni. Vždy odborně a zodpovědně.

Lešení od PROVE SERVIS s.r.o.

Naše dlouholeté zkušenosti v oblasti montáže, demontáže, pronájmu a prodeje lešení nám dovolují provádět vysoce odbornou montáž a demontáž lešení ve vysoce rizikových podmínkách a prostředí. Nabízíme špičkové kvality lešení Layher. Mezi naše služby patří komplexní koordinace, zpracování BOZP do projektu, dále poskytujeme poradenství BOZP, navrhujeme řešení BOZP, zpracujeme pro vás kompletní plán BOZP, definujeme jeho zásady a seznámíme vás se všemi riziky. Pro více informací přejděte na www.leseni-servis.cz.

Fotografie