Články & návody

Firmy pro Vás

EcoDomy s.r.o. - výstavba zděných pasivních domů přímo na klíč dle požadavků zákazníka.

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

VRBAMONT s.r.o. - suchá výstavba Brno.

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Dřevostavby svépomoci - výroba CNC dřevostaveb, které zvládnete složit svépomocí.

Stavební firma Jan Zima - rekonstrukce bytů Brno a okolí.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

Jak ušetřit při stavbě domu? Vyberte si levného dodavatele stavebního materiálu!

Chystáte se stavět nebo rekonstruovat a trápí vás omezený rozpočet? Celkové náklady můžete výrazně snížit výběrem vlastního dodavatele stavebního materiálu.Nejenže ušetříte, ale navíc získáte jistotu kvality. Vyhnete se tak nepříjemnému zjištění, že firma použila nevhodné materiály. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč se nákup ve stavebninách tak vyplatí.

Ucelená nabídka materiálu na jednom místě

Ve stavebninách najdete veškerý sortiment od A do Z. Specializované obchody obvykle nabízí vše pod jednou střechou. Jako příklad nám poslouží zavedené pražské stavebniny HAMAX, v jejichž nabídce najdete zdící a izolační materiály, sádrokartonový program, fasády a dekorativní omítky, stavební dřevo, nářadí a pomůcky. Mimo to vám stavebniny levně zajistí i dopravu, takže se nebudete muset starat o nic navíc. A to ještě v den objednání – dokonce i po telefonické objednávce. Zaplatíte až po dodání na místě řidiči.

S ohledem na šíři sortimentu je zřejmé, že materiál využijete nejen při stavbě, ale také v rámci rekonstrukce nebo oprav.

Kvalifikované poradenství

Nemáte s nakupováním stavebního materiálu žádné předchozí zkušenosti? Ani to by vás nemělo odradit, protože vám s výběrem poradí odborní pracovníci. Pro stavebniny PrahaHamax pracují lidé s letitými zkušenostmi v oboru. Sortiment důvěrně znají a k zákazníkům přistupují individuálně. Vždy ochotně poradí a doporučí vhodný stavební materiál s ohledem na způsob využití a rozpočet.

Nízké ceny šetří vaší kapsu

Nákupem stavebního materiálu ve stavebninách ušetříte spoustu peněz. V závislosti na rozsahu práce se může jednat o tisíce až stovky tisíc korun. Většina prodejců si drží nízké ceny a vybrané zboží je pravidelně v akci nebo sezónním výprodeji.

Fotografie