Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Klempířské práce

Rozhodli jste se zrekonstruovat váš dům, ale nejste si jisti koho oslovit, aby vám provedl tesařské pokrývačské a klempířské práce?

Vybírat můžete například podle fotografií realizovaných zakázek. Na webových stránkách většiny firem najdete fotografie z nejrůznějších zakázek, díky kterým si můžete udělat jasnou představu o tom jaké služby vám je firma schopná nabídnout.

V případě, že se rozhodnete oslovit konkrétní firmu spolupráce většinou začne dohodou termínu, kdyby se mohli přijet podívat na objekt. Vše se řádně zaměří a vyhotoví projekt na základě vašich požadavků. V případě jakýchkoliv dodatečných změn nebo dotazů by vám kvalitní firma měla být kdykoliv k dispozici.

Vyberete-li si naši firmu Pila Zakřany neuděláte krok vedle. Dbáme na to, aby naše práce naplnila vaše představy z hlediska estetického. Ale zároveň, aby vše bylo provedeno v nejvyšší kvalitě a s dlouhou životností.

Výrobky děláme na zakázku, ale nedělá nám problém ani montáž již vyrobených klempířských prvků. Jdeme s dobou a díky tomu nám moderní technologie umožňuje vyrobit klempířské prvky všech rozměrů.

Víme, že rekonstrukce střechy, kde jsou nutné pokrývačské, klempířské i tesařské práce je finančně náročná situace. Naše firma se tudíž specializuje i na realizaci rekonstrukce na klíč.

Další součástí naší nabídky je i montáž střešních oken. Samozřejmostí je spolupráce s certifikovanými dodavateli materiálů a technologií.

Dále vám můžeme nabídnout profesionální hydroizolaci plochých i šikmých střech, díky které se vyhnete problémům se vznikem škodlivých plísní a bakterií.

Naše působnost je především Brno a okolí. Proto neváhejte a sjednejte si s námi nezávaznou schůzku, na které nám sdělíte vaše představy a plány a my se vám pokusíme nabídnout ideální řešení na míru za rozumnou cenu. Pak už bude jen na vás, jak se rozhodnete.

Fotografie