Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

Komíny Plachý - nerezové komíny Brno.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

PROKA Design s.r.o. - betonová stěrka do kuchyně.

YD Home - prodej nemovitostí v ČR i zahraničí.

Proč nakupovat na internetu? Máme pro vás 5 důvodů

Nakupování na internetu je dnes pro většinu lidí naprostou samozřejmostí, i přesto se však najdou tací, kteří tomuto hitu stále ještě nepropadli. Někteří mají strach o své peníze, jiní zase obavy ze skutečného vzhledu kupovaného zboží. A právě proto jsme si pro ně přichystali několik dobrých důvodů, proč stojí za to své obavy z online nákupů překonat.

Časová úspora

Volného času nemá nikdo nazbyt. Znáte ten pocit, kdy strávíte v nákupním centru celý den, ale stejně skoro nic nevyberete? Na internetu můžete z pohodlí domova nakoupit například dárky k Vánocům pro celou rodinu, aniž by na vás čekala tlačenice v přeplněných obchodech.

Různé platební metody   

Pokud se bojíte, že se po zaplacení zboží internetový obchod jednoduše odmlčí, pak jste na omylu. V dnešní době existují různé platební metody, které vám umožňují platit až při převzetí zboží či jeho vyzkoušení. Na vrácení zboží máte dokonce 14 dní.

Lepší ceny

Díky tomu, že internetové obchody nemusí platit vysoké nájmy za své prodejní a skladové prostory či řadu zaměstnanců, mohou si dovolit snížit cenu prodávaného zboží. Viditelné je to zejména u elektroniky, zahradního nářadí či nábytku.

Široký výběr

Představte si, že vejdete do obchodu, kde mají všechno, co zrovna sháníte na jednom místě. Rovnou od motorové pily, kterou potřebuje manžel na zahradu, se jedním krokem přesunete ke kancelářským křeslům, dětským autosedačkám, kojeneckým lehátkům a jídelním židličkám pro vaše nejmenší. Na internetových obchodech nakoupíte vše bez zdlouhavého a vyčerpávajícího běhání z jednoho obchodu do druhého.

Recenze a hodnocení

Díky uživatelským recenzím a hodnocení produktů se nemusíte bát, že koupíte něco, co nesplní vaše požadavky. Vždy budete přesně vědět, jaký názor a zkušenosti mají ostatní uživatelé. 

 

Máte vlastní firmu, která nabízí zboží přes internet? Oslovte odborníky, kteří se postarají o váš online marketing. Pokud provozujete e-shop, můžete získat nové zákazníky díky srovnávačům zboží. S jejich nastavením a správou vám v naší PPC agentuře rádi pomůžeme.

Fotografie