Články & návody

Zahradnická firma Skoupý - realizace a návrhy zahrad, zahradní architekt působící v Brně a okolí i po celé ČR

Vojtal prosklené konstrukce s.r.o. - hliníková okna a dveře do pasivních domů Ostrava.

INVIDA - nábytek do ložnice na míru. Skříně, postel, stolky...

Dokurzu.cz - semináře, školení a rekvalifikační kurzy z celé ČR.

HW - PANTY, spol. s r. o. - sanace zdiva technologií HW-SYSTEM.

Karissa Corp SE - revitalizace bytových domů Brno a okolí.

SEDMA International s.r.o. - bezrámová posuvná okna a dveře.

TOKAREX spol. s r.o. - anhydritové podlahy. Realizace po celé ČR.

Proč kuchyni na míru

Máte v úmyslu renovovat stávající kuchyni anebo se dokonce stěhujete do nového bytu či domu a hledáte inspiraci pro vaše nové vybavení kuchyně? Nezaujala vás nabídka v obchodě a přáli byste si něco originálnějšího podle vašeho konkrétního přání? Máme pro vás návrh, zvolte si individuální řešení, zvolte si zakázkovou výrobu nábytku.

Toto řešení má řadu nesporných výhod. Jednak výrobce vám jistě ochotně vyjde vstříc a po vyslechnutí vašich představ o nové kuchyňské lince vám sám doporučí nejlepší řešení. Obrovskou předností zakázkové výroby nábytku je individuální přístup k řešení problému. Dále získáte možnost, jak se vyhnout technickým problémům s instalací stavebnicových kuchyní z obchodu. Mnohdy se stává, že stávající prostory domu nebo bytu neodpovídají ideálním představám architektů. A proto je volba kuchyně na míru tím nejlepším řešením. Není zde žádného limitu co se týká plochy, výšky, přítomností různých výklenků nebo atypických zkosení skříněk a skříní. Vše je na dohodě s truhlářským servisem.

Zakázková výroba kuchyně

Pořiďte si kuchyni na míru a jistě nebudete litovat. Zakázková výroba vám umožní rozvržení jednotlivých elementů kuchyně přesně podle vašich přání a technických možností prostoru. Určitě doporučujeme volit rozložení tak, aby bylo bráno v potaz, že se jedná o investici na dlouhá léta a jejíž výsledek by měl být unikátní, který zaujme vás i příchozí. Prakticky navržená kuchyňská sestava může usnadnit mnoho práce spojené s přípravou jídla a také omezí spousta zbytečných kroků a manipulací. Nezapomínejte na to, že kuchyně je vlastně taková malá laboratoř, kde se dají vyčarovat velice lahodné a hodnotné pochoutky i oslňující nápoje a nejen proto by měla být navržena designově bezchybně, ale hlavně i účelně.

Široká nabídka materiálů

Realizace kuchyně formou na míru vám dává příležitost se libovolně rozhodnout, co se týká zvoleného materiálu. K dispozici je vám široká škála materiálu od masivu, dýhy, přes lamino, PCV fólii, až po velice moderní a žádaný lak. Tyto zmíněné materiály se standardně používají na přední dvířka skříněk. Vnitřní část korpusu, případně boky jsou pak zhotoveny z materiálu méně hodnotného a finančně dostupnějšího, jako jsou třeba laminované desky.

Asi nejpříjemnější součástí volby kuchyně je výběr barevného a odstínového provedení. Zde bude plně záležet na tom, v jaké stylu si přejete svou kuchyni vyhotovit a jakou atmosféru budete chtít vytvořit ve vašem domácím interiéru. V současné době jsou moderní bílé a šedé odstíny, případně provedení šampaň.

Při výběru kuchyně je především důležité, aby vás nová sestava oslovila, aby jste se v ní vy i ostatní členové domácnosti cítili příjemně. Kuchyně je přece místem, kde se neustále setkává úzká i rozvětvená rodina a její přátelé. V osobité kuchyni bude zajisté příjemné trávit čas nejen při vaření, ale i při společném stolování nebo třeba při vzájemné debatě, v ideálním případě při odpočinku v přítomnosti nějakého příjemného drinku. Příprava pokrmu bude pro vás potěšením a vždy se sem budete rádi vracet a trávit společné chvíle, protože právě kuchyně je již po staletí to hřejivé centrum domácnosti.

Možná vás náš krátký článek navnadil a dostali jste chuť nechat si vytvořit pro svůj interiér nábytek na míru. Doporučujeme vám kontaktovat kuchyně na míru Brno. Velice zajímavé modely navrhuje a vyrábí zakázková truhlářská výroba nábytku na míru Truhlářství Radim Sladký z Ivančic. Tato společnost realizuje kvalitní a odolné kuchyně na míru. Její profesionální pracovníci s vámi ochotně prodiskutují vaše přání a myšlenky a pomohou vám s návrhem kuchyně. Jakmile bude plán hotov, provedou výrobu kuchyňské linky a nainstalují ji v časově co nejkratším termínu tak, abyste se mohli těšit ze své nové kuchyně a naplno si ji užívat.

Fotografie